hokejbal
  Mladší dorost sezóna 2007 - 2008
 

Sezóna 2007 - 2008 

Mladší dorost - národní liga

kanadské bodování týmu:

  Z. G. A. KB Pozn.
Linhart Karel 22 11 10 21  
Gabriel Jan 24 10 7 17  
Konig Jan 20 8 8 16  
Dvořák Jakub 22 7 4 11  
Bohm Radek 21 6 5 11
Holub David 18 2 6 8  
Bureš Tomáš 16 3 3 6  
Blažek Petr 15 1 3 4  
Trojek Tomáš 24 1 2 3  
Novelinka Lukáš 17 1 1 2
Kasal Filip 15 1 0 1
Šmíd Jakub 18 1 0 1  
Mudroch Pavel 4 0 0 0
Elich Aleš 10 0 0 0  
Vaško Tomáš 2 0 0 0  
Slavík Radek 6 0 0 0  
Regent Daniel 1 0 0 0
Novelinka Petr 24 0 0 0  
Myška Lukáš 8 0 0 0
Brokl Michal 4 0 0 0  
Beran Robin 8 0 0 0



kandské bodování v Play-Off:

Slavík Radek 6 0 0 0  
Regent Daniel 1 0 0 0
Novelinka Petr 24 0 0 0  
Myška Lukáš 8 0 0 0
Brokl Michal 4 0 0 0  
Beran Robin 8 0 0 0
Slavík Radek 5 3 5 8  
Gabriel Jan 6 2 2 4  
Bureš Tomáš 7 6 0 6  
Dvořák Jakub 7 1 1 2  
Holub David 4 0 2 2  
Beran Robin 4 1 0 1
Trojek Tomáš 7 1 0 1  
Konig Jan 6 1 0 1  
Linhart Karel 6 0 1 1  
Elich Aleš 3 0 0 0  
Gabriel Jan 1 0 0 0
Kasal Filip 6 0 0 0
Mudroch Pavel 6 0 0 0
Myška Lukáš 4 0 0 0
Novelinka Petr 7 0 0 0  
Novelinka Lukáš 6 0 0 0
Regent Daniel 1 0 0 0
Šmíd Jakub 6 0 0 0  
Vaško Tomáš 4 0 0 0
Blažek Petr 3 0 0 0  
Bohm Radek 6 0 0 0





soutěž produktivity:

  Tým Z. G. A. KB
Bittner Ladislav NACH 12 23 13 36
Kubeček Michal NACH 21 16 20 36
Kosík Filip NACH 20 22 13 35
Švec Matěj CTR 24 15 17 32
Vostrčil Jakub CTR 24 17 11 28



soutěž brankářů:

  TÝM Z. GAA. Nuly Góly
Cimbálník Michal NACH 24 1,96 5 47
Novelinka Petr JOK 24 2,74 3 65
Rejl Lukáš ALFB 15 5,61 0 72



soutěž brankářů v Play - Off:

Šmíd Zdeněk CTR 6 0,67 2 4  
Cimbálník Michal NACH 4 2,75 1 11  
Novelinka Petr JOK 7 3,30 2 22  
Šatara Michal ALFB 1 4,00 0 4
Paleček Jan ALFB 2 4,41 0 6  
Rejl Lukáš ALFB 1 4,70 0 3  
Regent Daniel JOK 1 6,00 0 2



výsledky a souhrn zápasů:

HBC Jokerit Chrudim TJ HSK Sokol Náchod 1:4 (0:1,0:1,1:2)
HBC Jokerit Chrudim TJ HSK Sokol Náchod 2:3 (1:0,0:1,1:2)
TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Jokerit Chrudim 1:0 (1:0,0:0,0:0)
TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Jokerit Chrudim 6:1 (2:1,3:0,1:0)
DDM Alfa Pardubice B HBC Jokerit Chrudim 1:1 (0:0,1:1,0:0)
DDM Alfa Pardubice B HBC Jokerit Chrudim 0:3 (0:1,0:2,0:0)
TJ HSK Sokol Náchod HBC Jokerit Chrudim 6:2 (3:1,0:0,3:1)
TJ HSK Sokol Náchod HBC Jokerit Chrudim 2:1 (0:0,2:0,0:1
HBC Jokerit Chrudim TJ Lokomotiva Česká Třebová 1:5 (1:0,0:2,0:3)
HBC Jokerit Chrudim TJ Lokomotiva Česká Třebová 0:2 (0:1,0:1,0:0)
HBC Jokerit Chrudim DDM Alfa Pardubice B 4:0 (4:0,0:0,0:0)
HBC Jokerit Chrudim DDM Alfa Pardubice B 5:1 (0:1,3:0,2:0)
HBC Jokerit Chrudim TJ HSK Sokol Náchod 4:1 (0:0,2:0,2:1)
HBC Jokerit Chrudim TJ HSK Sokol Náchod 3:4 (1:1,2:3,0:0)
TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Jokerit Chrudim 4:2 (1:0,1:1,2:1)
TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Jokerit Chrudim 6:0 (0:0,3:0,3:0)
HBC Jokerit Chrudim DDM Alfa Pardubice B 5:3 (2:0,1:1,2:2)
HBC Jokerit Chrudim DDM Alfa Pardubice B 4:0 (2:0,0:0,2:0)
TJ HSK Sokol Náchod HBC Jokerit Chrudim 4:1 (1:0,2:1,1:0)
TJ HSK Sokol Náchod HBC Jokerit Chrudim 5:1 (2:0,1:0,2:1)
HBC Jokerit Chrudim TJ Lokomotiva Česká Třebová 1:0 (1:0,0:0,0:0)
HBC Jokerit Chrudim TJ Lokomotiva Česká Třebová 0:5 (0:2,0:1,0:2)
DDM Alfa Pardubice B HBC Jokerit Chrudim 1:4 (1:1,1:2,1:2)
DDM Alfa Pardubice B HBC Jokerit Chrudim 2:5 (1:1,0:2,1:2)



zápasy Play-Off:

čtvrtfinále:

TJ HSK Sokol Náchod HBC Jokerit Chrudim 1:6 (1:0,0:4,0:2)
TJ HSK Sokol Náchod HBC Jokerit Chrudim 4:0 (1:0,1:0,2:0)
HBC Jokerit Chrudim TJ HSK Sokol Náchod 3:0 (1:0,2:0,0:0)
HBC Jokerit Chrudim TJ HSK Sokol Náchod 2:0 kontumačně

konečný stav serie 3:1 pro tým HBC Jokerit Chrudim



semifinále:

TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Jokerit Chrudim 3:1 (1:0,0:1,2:0)
TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Jokerit Chrudim 8:1 (1:1,5:0,2:0)
HBC Jokerit Chrudim TJ Lokomotiva Česká Třebová 1:8 (0:2,0:5,1:1)

konečný stav serie 3:0 pro tým TJ Lokomotiva Česká Třebová




tabulka po základní části:

  Z. V. R-V R P Skóre Body
TJ Lokomotiva Česká Třebová 24 19 1 0 4 97:30 59
TJ HSK Sokol Náchod 24 18 0 0 6 109:47 54
HBC Jokerit Chrudim 24 9 0 1 14 51:66 28
DDM Alfa Pardubice B 24 0 0 2 22 16:130 2



konečná tabulka:

1. TJ Lokomotiva Česká Třebová
2. HBC Jokerit Chrudim
3. TJ HSK Sokol Náchod
4. DDM Alfa Pardubice B
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=