hokejbal
  Muži "B" - oblastní liga 2003 - 2004
 

Sezóna 2003 - 2004 

Muži "B" - oblastní liga


kanadské bodování týmu:

  Z. G. A. Kan.Bod. Pozn.
Jan Vala 20 21 15 36  
Bukač Roman 18 21 12 33  
Řehák Zdeněk 19 15 15 30 "A"
Bekavec Martin 15 9 14 23  
Honzák Miloslav 19 14 7 21  
Fiala Michal 16 8 13 21  
Tvaroch Vladimír 9 9 7 16 "A"
Kostlán Pavel 6 4 10 14  
Marek Jiří 7 6 7 13  
Jan Dyntar 16 4 9 13  
Havlíček Vladimír 17 5 7 12  
Tichý Jiří  5 4 2 6  
Pecina Radek 7 2 4 6 "A"
Hořenovský David 10 2 4 6  
Starý Jiří 4 2 2 4  
Marek Jan 23 0 4 4  
Stránský Miroslav 2 2 1 3 "A"
Peřina Jan 5 1 2 3  
Blažek Jaroslav 3 1 2 3  
Špaček Michal 2 1 1 2  
Dubec Jan 5 0 1 1  
Ticháček Patrik 2 0 1 1  
Hudeček Boris 2 0 0 0  
Menc Petr  4 0 0 0 "A"
Němeček René 5 0 0 0  
Papoušek Tomáš 10 0 0 0  




Prvních 5 nejlépe bodující v sezóně (Jan Vala se umístil na 14 místě)

  Tým Z. G. asist. KB
Frencl Tomáš HBC 21 30 36 66
Čermák Jan NPH 25 29 27 56
Chlumský Jan OLY 25 31 23 54
Jonáš Miroslav HBC 20 29 25 54
Matátko Filip NPH 21 27 21 48




Soutěž brankářů:

  Tým Z. GAA počet nul góly
Kraus Jan JES 18 1,53 3 27
Papoušek Tomáš JOK 10 1,7 1 17
Smaženka Zdeněk ALF 7 1,96 0 15
Budínský Martin SPL 15 2,3 0 34
Šmíd Jan OLY 13 2,46 2 32
Obermajer Jiří NPH 16 2,67 1 39




Tabulka po základní části:

  Z. V. R. P. Skóre Body
HC Jestřábi Přelouč 24 21 1 2 140: 46 94
Olympia Hradec Král. 24 18 2 4 143:54 38
NPH Company 24 18 1 5 129:72 37
HBC Jokerit Chrudim "B" 24 16 0 8 127:70 32
HBC Pardubice "B" 24 15 1 8 171:83 31
SK HBC Splašené Hole 24 14 1 9 120:70 29
TJ Sokol Staré Město 24 12 4 8 112:110 28
DDM Alfa Pardubice "B" 24 12 2 10 83:96 26
Frimark CZ 24 4 5 15 56:146 13
HBC Chlumec n.Cid. "B" 24 5 1 18 42:142 11
NC Svítkovice 24 5 0 19 83:135 10
Dubina Pardubice 24 3 4 17 77:126 10
Ježci Heřm.Městec "B" 24 2 0 22 51:184 4



Konečná tabulka:

1. HBC Pardubice "B"
2. HC Jestřábi Přelouč "B"
3. NPH Company
4. TJ Sokol Staré Město
5. Olympia Hradec Králové
6. HBC Jokerit Chrudim "B"
7. SK HBC Splašené Hole
8. DDM Alfa Pardubice "B"
9. Frimark
10. HBC Chlumec nad Cidlinou "B"
11. NC Svítkovice
12. Dubina Pardubice
13. Ježci Heřmanův Městec "B"
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=