hokejbal
  Sezóna 2001-02 Muži C
 

Sezóna 2001 - 2002

muži - oblastní liga, skupina B

kanadské bodování v týmu:

  Body G. A.
Vala Jan 38 22 16
Tichý Jiří 30 20 10
Dyntar Jan 23 12 11
Bukač Radek 20 17 3
Sisr Michal 14 7 7
Ticháček Patrik 13 6 7
Peřina Jan 13 6 7
Havlíček 13 5 8
Řehák Zdeněk 13 5 8
Honzák Miloslav 13 8 5
Houf Mojmír 8 3 5
Kostlán Pavel 8 1 7
Stránský Miroslav 7 3 4
Moravec Richard 6 2 4
Marek Jan 6 2 4
Rybář Daniel 6 1 5
Brokl Rudolf 5 3 2
Urban Petr 4 0 4
Tvaroh Jan 3 0 3
Rabas Milan 2 1 1
Drozd Jan 2 1 1
Pauliš Jan 1 1 0

 

soutěž produktivity,oblastní ligy - skupiny B:

  Tým KB G. A.
Stříbrný  OLY 49 36 13
Robich OLY 46 23 23
Javorek PRA 40 20 20
Vala  JOK 38 22 16
Tovtík NACH 35 23 12

 

soutěž brankářů,oblastní liga - skupina B:

  Tým min. GAA. G.
Neměček René JOK 504 2,50 35
Němec Oldřich HOL 576 2,88 46
Doležal Michal PIR 972 3,15 85
Radek Pavel OLY 576 3,63 58
Ludwig Jaroslav OLY 360 4,40 44




souhrn zápasů a jejich výsledků (bohužel bylo dohledáno pouze 23 zápasů):

Piráti Hradec Králové B HBC Jokerit Chrudim C 0:5 (0:1,0:3,0:1)
Olympia Hradec Králové HBC Jokerit Chrudim C 4:5 (1:1,1:3,2:1)
SK Holcim Prachovice HBC Jokerit Chrudim C 2:4 (0:0,0:3,2:1)
Ježci Heřmanův Městec HBC Jokerit Chrudim C 0:10 (0:4,0:3,0:3)
HBC Jokerit Chrudim C Ježci Heřmanův Městec 9:3 (3:1,4:1,2:1)
HBC Jokerit Chrudim C TJ HSK Sokol Náchod 8:3 (3:2,2:1,3:0)
HBC Jokerit Chrudim C Piráti Hradec Králové B 2:4 (1:2,1:1,0:1)
HBC Jokerit Chrudim C Olympia Hradec Králové 1:7 (1:3,0:2,0:2)
TJ HSK Sokol Náchod HBC Jokerit Chrudim C 1:8 (1:2,0:3,0:3)
Piráti Hradec Králové B HBC Jokerit Chrudim C 4:2 (0:0,3:0,1:2)
HBC Jokerit Chrudim C Olympia Hradec Králové 7:4 (3:1,3:2,1:1)
HBC Jokerit Chrudim C SK Holcim Prachovice 8:0 (3:0,3:0,2:0)
Ježci Heřmanův Městec HBC Jokerit Chrudim C 3:3 (0:1,1:0,2:2)
SK Holcim Prachovice HBC Jokerit Chrudim C 4:2 (2:0,1:1,1:1)
Ježci Heřmanův Městec HBC Jokerit Chrudim C 3:5 (0:2,3:2,0:1)
TJ HSK Sokol Náchod HBC Jokerit Chrudim C 2:3 (1:0,1:3,0:0)
HBC Jokerit Chrudim C Olympia Hradec Králové 5:2 (1:0,3:2,1:0)
SK Holcim Prachovice HBC Jokerit Chrudim C 5:2 (1:1,1:1,3:0)
HBC Jokerit Chrudim C Piráti Hradec Králové B 3:3 (0:1,2:0,1:2)
HBC Jokerit Chrudim C Ježci Heřmanův Městec 6:1 (2:0,2:1,2:0)
HBC Jokerit Chrudim C TJ HSK Sokol Náchod 9:1 (1:1,2:0,6:0)
TJ HSK Sokol Náchod HBC Jokerit Chrudim C 1:5 (0:3,1:2,0:0)
HBC Jokerit Chrudim C Ježci Heřmanův Městec 4:4 (1:4,2:0,1:0)




konečná tabulka oblastní ligy-skupiny B:

  Z. V. R. P. Skóre Body
HBC Jokerit Chrudim C 30 20 4 6 143:72 44
Olympia Hradec Králové 30 18 3 9 153:102 39
Piráti Hradec Králové B 30 18 3 9 121:85 39
SK Holcim Prachovice 30 17 3 10 131:90 37
TJ HSK Sokol Náchod 30 5 0 25 76:171 10
Ježci Heřmanův Městec 30 4 2 24 65:161 10



Souhrnné statistiky Oblastní ligy- skupiny A:


kanadské bodování skupiny A:

  Tým Z. G. A. KB.
Štěpánek Jaroslav SVI 23 33 17 50
Dynter Aleš SPLA 28 34 13 47
Kamaryt Miloš Wings 23 16 19 35
Mrvík Michal FRI 23 22 11 33
Záleský Petr SVI 26 20 12 32




soutěž brankářů oblastní ligy-skupiny A:

  Tým Z. GAA. Góly Nuly
Jeřáb Michal Wing 15 1,27 19 4
Beneš Petr Wing 13 1,38 18 4
Kraus Jan PRE 18 1,44 26 5
Hudec Tomáš SPLA 18 2,22 40 6
Kudrna Aleš HBC 8 2,38 19 0



konečná tabulka oblastní ligy-skupina A:

    Z. V. R. P. skóre  body
1. HC Jestřábi Přelouč B 28 21 5 2 106:43 47
2. Blue Wings 28 21 4 3 117:36 46
3. SK HBC Splašené Hole 28 15 2 11 106:68 32
4. HBC Pardubice B 28 14 1 13 100:78 29
5. NC Svítkovice 28 10 8 10 115:93 28
6. TJ Sokol Polabiny Knights 28 6 6 16 52:82 18
7. Frimark CZ 28 6 5 17 60:127 17
8. DDM Alfa Pardubice 28 3 1 24 28:157 7



Play off

Z obou skupin postupovaly první 4 týmy,které se utkaly klasicky křížem.



kanadské bodování v týmu:

  Z. KB. G. A.
Vala Jan 4 7 4 3
Rabas Milan 4 7 4 3
Peřina Jan 5 6 1 5
Dyntar Jan 4 4 1 3
Tichý Jiří 4 3 3 0
Brokl Rudolf 4 2 0 2
Řehák Zdeněk 1 1 1 0
Švihlík Jiří 1 0 0 0
Rybář Daniel 1 0 0 0
Ticháček Patrik 1 0 0 0
Drozd Jan 1 0 0 0
Bláha Martin 2 0 0 0
Němeček René 2 0 0 0
Sisr Michal 2 0 0 0
Honzák Miloslav 2 0 0 0
Moravec Richard 2 0 0 0
Bukač Roman 2 0 0 0
Havlíček Vladimír 3 0 0 0
Marek Jan 3 0 0 0
Houf Mojmír 3 0 0 0
Kostlán Pavel 4 0 0 0


kanadské bodování Play off:

  Tým Z. KB. G. A.
Vršinský Petr OLY 6 13 5 8
Košťál Jiří OLY 6 12 8 4
Bacovský Jan PIR 2 7 6 1
Růžek Martin PRE 4 7 5 2
Vala Jan JOK 4 7 4 3


brankářská soutěž:

 

Tým

Z.

GAA.

Góly

Nuly

Pavel Radek

OLY

6

1,50

9

1

Bláha Martin

JOK

2

1,50

3

0

Krejčík David

PRE

2

2,50

5

0

Kraus Jan

PRE

4

3,25

13

0

Němeček René

JOK

2

3,50

7

0




čtvrtfinále:

HBC Pardubice B HBC Jokerit Chrudim C 2:4 (1:2,1:1,0:1)
HBC Jokerit Chrudim C HBC Pardubice B 3:0 (0:0,1:0,2:0)


semifinále:

Olympia Hradec Králové HBC Jokerit Chrudim C 3:0 (0:0,1:0,2:0)
HBC Jokerit Chrudim C Olympia Hradec Králové 1:4 (0:1,0:1,1:2)


o třetí místo

HBC Jokerit Chrudim C Piráti Hradec Králové B 3:1 (1:0,2:0,0:1)

 

 

 

 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=