hokejbal
  Sezóna 2004 - 2005
 

Sezóna 2004 - 2005

Muži - oblastní liga

kanadské bodování:

  Z. G. Asist. KB.
Řehák Zdeněk 20 18 13 31
Dyntar Jan 24 10 16 26
Vala Jan 17 10 12 22
Brabec Michal 6 4 7 11
Blažek Jaroslav 18 8 2 10
Pecina Radek 15 6 4 10
Ždímal Pavel 11 3 7 10
Tvaroh Vladimír 11 5 4 9
Bekavec Matin 4 7 1 8
Čihák Zdeněk 6 5 3 8
Havlíček Vladimír 21 3 5 8
Musil Radek 10 3 5 8
Starý Tomáš 11 4 3 7
Dušek Kamil 14 3 4 7
Veselý Ondřej 12 2 5 7
Kostlán Pavel 9 3 3 6
Marek Jiří 4 3 2 5
Záleský Filip 7 4 0 4
Štefek Lukáš 6 3 1 4
Peřina Jan 6 2 2 4
Marek Jan 20 2 2 4
Bečka Vladislav 2 2 0 2
Miláček Ondřej 5 1 0 1
Papoušek Tomáš 17 0 1 1
Hanuš Marek 8 0 1 1
Pospíšil Josef 13 0 0 0
Sedmák Petr 7 0 0 0
Šebek Leoš 8 0 0 0



soutěž produktivity oblastní ligy:

    Tým Záp. Gól. Asist. KB
1. Čermák Jan JIN 23 42 35 77
2. Maťátko Filip JIN 22 30 35 65
3. Vaisar Jiří STM 22 26 25 51
4. Rybář Daniel JIN 23 24 22 46
5. Zemánek David BWP 24 28 17 45


Nejlépe umístěný hráč Jokeritu Chrudim obsadil 21. místo Řehákem Zdeňkem.





soutěž brankářů oblastní ligy:

  Tým Záp. GAA nuly gól %
Smekal Petr DEL 22 2,32 4 51 91,67
Šmíd Jan OLY 10 2,60 4 26 41,67
Budínský Martin SPL 13 2,77 1 36 56,52
Obermajer Jiří  JIN 17 3,12 1 53 70,83
Hemelík Luboš OLY 10 3,30 1 33 41,67
Michálek Lukáš JEZ 12 3,35 1 35 50,00
Papoušek Tomáš JOK 17 3,47 0 59 70,83



souhrn a výsledky zápasů:

Dubina Pardubice JOKERIT CHRUDIM 5:8 (1:1,1:3,3:4)
Frimark cz JOKERIT CHRUDIM 1:5 (1:2,0:1,0:2)
Splašené Hole Pardubice JOKERIT CHRUDIM 2:2 (0:0,0:1,2:1)
DDM Alfa Pardubice "B" JOKERIT CHRUDIM 1:7 (0:0,1:4,0:3)
TJ Sokol Staré Město JOKERIT CHRUDIM 2:2 (1:2,0:0,1:0)
SK Opočno JOKERIT CHRUDIM 3:7 (3:0,0:4,0:3)
JOKERIT CHRUDIM BW Pce - Srch/Ráby "B" 4:5 (1:1,2:4,1:1)
JOKERIT CHRUDIM NC Svítkovice 6:2 (1:1,2:0,3:1)
JOKERIT CHRUDIM DDM Delta Pardubice 2:2 (0:1,1:1,1:0)
JOKERIT CHRUDIM Jings Pardubice 4:9 (1:2,2:3,1:4)
JOKERIT CHRUDIM Ježci Heřmanův Městec "B" 6:2 (1:2,2:0,3:0)
Ježci Heřmanův Městec "B" JOKERIT CHRUDIM 1:1 (0:1,1:0,0:0)
JOKERIT CHRUDIM HC Olympia Hradec Králové 3:5 (0:3,1:0,2:2)
JOKERIT CHRUDIM Frimark cz 16:3 (4:1,4:0,8:2)
DDM Delta Pardubice JOKERIT CHRUDIM 3:1 (0:0,2:0,1:1)
Jings Pardubice JOKERIT CHRUDIM 8:5 (2:2,3:2,3:1)
BW Pce - Srch/Ráby "B" JOKERIT CHRUDIM 2:1 (1:0,0:0,1:1)
NC Svítkovice JOKERIT CHRUDIM 4:7 (2:2,1:4,1:1)
JOKERIT CHRUDIM Splašené Hole Pardubice 3:6 (1:5,1:1,1:0)
JOKERIT CHRUDIM DDM Alfa Pardubice "B" 1:6 (1:1,0:4,0:1)
JOKERIT CHRUDIM TJ Sokol Staré Město 6:5 (2:1,3:2,1:2)
JOKERIT CHRUDIM SK Opočno 9:5 (5:1,4:1,0:3)
HC Olympia Hradec Králové JOKERIT CHRUDIM 5:2 (3:1,1:1,1:0)



zápasy Play - Off:


                       Jokerit Chrudim HBC Splašené Hole Pardubice 2:7 (0:3,1:3,1:1)
HBC Splašené Hole Pardubice Jokerit Chrudim 4:2 (1:1,3:0,0:1)

tým HBC Splašené Hole Pardubice vyhrál čtrvrfinálovou serii 2:0 na zápasy





tabulka po základní části:

  Z. Výh. Rem. Pr. Skóre Body
Jings Pardubice 23 19 2 2 166:79 40
BW Pce - Srch/Ráby "B" 24 18 3 3 128:75 39
HBC Splašené Hole Pardubice 24 16 3 5 150:74 35
DDM Delta Pardubice 24 16 2 6 164:61 34
HC Olympia Hradec Králové 24 15 2 7 126:67 32
HBC JOKERIT CHRUDIM 24 10 5 9 112:91 25
TJ Sokol Staré Město 23 11 2 10 110:125 24
Ježci Heřmanův Městec "B" 24 10 2 12 72:98 22
DDM Alfa Pardubice "B" 24 9 3 12 100:96 21
Dubina Pardubice  24 8 3 13 105:125 19
NC Svítkovice 24 7 0 17 94:142 14
Frimark cz 24 1 1 22 47:191 3
SK Opočno 24 1 0 23 54:204 2

 




konečná tabulka soutěže:

1. BW Pce - Srch/Ráby "B"
2. HBC Splašené Hole Pardubice
3. HC Olympia Hradec Králové
4. TJ Sokol Staré Město
5. Jings Pardubice
6. DDM Delta Pardubice
7. HBC JOKERIT CHRUDIM
8. Ježci Heřmanův Městec "B"
9. DDM Alfa Pardubice "B"
10. Dubina Pardubice 
11. NC Svítkovice
12. Frimark cz
13. SK Opočno

 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=