hokejbal
  Muži sezóna 2005 - 2006
 

Sezóna 2005 - 2006

muži - oblastní liga

kanadské bodování týmu HBC Jokeritu Chrudim

  Z. G. A. KB.
David Martin 23 33 24 57
Řehák Zdeněk 19 26 15 41
Vala Jan 18 20 14 34
Hejtmánek Jan 19 16 18 34
Papoušek Tomáš 18 7 8 15
Miláček Ondřej 21 9 4 13
Fiala Michal 12 3 10 13
Král Václav 24 2 11 13
Ždímal Pavel 17 3 8 11
Blažek Jaroslav 14 3 6 9
Musil Radek 7 6 2 8
Ament Filip 16 3 5 8
Čech Pavel 9 3 3 6
Bekavec Martin 6 1 4 5
Zdražil Michal 10 2 0 2
Veselý Ondřej 8 1 0 1
Dušek Kamil 4 0 0 0
Dobrý Milan 1 0 0 0
Marek Jan 1 0 0 0
Paulus Kamil 18 0 0 0
Starý Tomáš 2 0 0 0
Sýkora Marek 2 0 0 0



bodování hráčů Jokeritu Chrudim v Play-Off:

  Z. G. A. KB
David Martin 2 4 1 5
Hejtmánek Jan 3 2 2 4
Ament Filip 3 2 1 3
Řehák Zdeněk 3 3 0 3
Ždímal Pavel 2 2 0 2
Miláček Ondřej 3 1 1 2
Král Václav 3 0 0 0
Papoušek Tomáš 3 0 0 0
Paulus Kamil 1 0 0 0
Starý Tomáš 2 0 0 0
Veselý Ondřej 3 0 0 0










nejlepší hráči ligy v kanadském bodování:

  Tým Z. G. A. KB
Filip Ondřej DUBINA 24 43 24 67
Drenko Michal DEL 17 26 38 64
David Martin JOK 23 24 33 57
Čížek Martin DEL 20 32 20 52
Špryňar Petr OLY 22 17 32 49




soutěž brankařů:

    Tým Z. GAA Nuly Góly
1. Sedmák Petr Svítkov 12 1,54 3 18
2. Hanč Michal  Svítkov 10 1,71 2 16
3. Hemelík Luboš OLY 17 2,00 5 34
4. Smekal Petr DEL 23 2,09 3 48
5. Hudec Tomáš SPL 13 2,77 3 36
             
11. Paulus Kamil JOK 13 4,79 0 58
13. Papoušek Tomáš JOK 12 5,13 0 61




souhrn a přehled zápasů Jokeritu:

Jings Pardubice HBC Jokerit Chrudim 7:2 (1:1,3:0,3:1)
HBC Splašené Hole Pardubice HBC Jokerit Chrudim 5:7 (2:2,1:3,2:2)
SK Opočno HBC Jokerit Chrudim 3:11 (2:5,0:4,1:2)
HBC Jokerit Chrudim Ježci Heřmanův Městec "B" 6:7 ss (1:4,3:1,2:1)
HBC Jokerit Chrudim Dubina Pardubice 4:9 (3:3,1:2,0:4)
HBC Jokerit Chrudim Frimark CZ 17:2 (4:1,4:0,9:1)
HBC Jokerit Chrudim NC Svítkovice 16:4 (7:1,3:1,6:2)
HC Oympia Hradec Králové HBC Jokerit Chrudim 3:1 (2:0,0:1,1:0)
DDM Alfa Pardubice "B" HBC Jokerit Chrudim 5:7 (2:4,1:1,2:2)
HBC Jokerit Chrudim DDM Alfa Pardubice "C" 11:2 (8:0,2:1,1:1)
HBC Jokerit Chrudim DDM Delta Pardubice 4:9 (2:2,0:2,2:5)
HBC Jokerit Chrudim TJ Par. Svítkov Stars Pce "B" 3:6 (1:0,2:3,0:3)
HBC Jokerit Chrudim Jings Pardubice 2:6 (0:3,2:1,0:2)
HBC Jokerit Chrudim HBC Splašené Hole Pardubice 4:7 (1:1,2:3,1:3)
DDM Alfa Pardubice "C" HBC Jokerit Chrudim 1:8 (0:4,1:1,0:3)
Ježci Heřmanův Městec "B" HBC Jokerit Chrudim 4:8 (1:4,1:2,2:2)
Dubina Pardubice HBC Jokerit Chrudim 4:7 (0:3,3:2,1:2)
HBC Jokerit Chrudim SK Opočno 7:1 (2:0,4:0,1:1)
NC Svítkovice HBC Jokerit Chrudim 4:7 (2:1,0:2,2:4)
Frimark CZ HBC Jokerit Chrudim 5:10 (0:4,2:3,3:3)
HBC Jokerit Chrudim HC Oympia Hradec Králové 2:7 (2:4,0:0,0:3)
HBC Jokerit Chrudim DDM Alfa Pardubice "B" 1:7 (1:2,0:4,0:1)
TJ Par. Svítkov Stars Pce "B" HBC Jokerit Chrudim 3:1 (1:0,2:0,0:1)
DDM Delta Pardubice HBC Jokerit Chrudim 8:4 (1:1,1:3,6:0)

 


zápasy v Play Off:

HBC Jokerit Chrudim DDM Delta Pardubice 1:12 (0:2,0:3,1:7)
DDM Delta Pardubice HBC Jokerit Chrudim 2:5 (1:1,0:1,1:3)
HBC Jokerit Chrudim DDM Delta Pardubice 10:5 (3:2,0:2,7:1)

ve čtrvtfinálové sérii zvítězil tým DDM Delty Pardubice 2:1 na zápasy







tabulka po základní části:

    Z. V. R -V. R-P. P. Skóre Body
1. TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice "B" 24 21 2 0 1 142:35 67
2. DDM Delta Pardubice 24 21 0 0 3 175:48 63
3. HC Olympia Hradec Králové 24 19 0 3 2 170:49 60
4. DDM Alfa Pardubice "B" 24 14 1 0 9 140:94 44
5. Ježci Heřmanův Městec "B" 24 12 2 1 9 132:79 41
6. HBC Splašené Hole Pardubice 24 12 1 2 9 110:83 40
7. HBC Jokerit Chrudim 24 12 0 1 11 150:119 37
8. NC Svítkovice 24 10 1 1 12 105:130 33
9. Dubina Pardubice 24 10 1 0 13 109:130 32
10. Jings Pardubice 24 9 2 1 12 102:106 32
11. DDM Alfa Pardubice "C" 24 3 0 2 19 48:134 11
12. Frimark CZ 24 1 1 0 22 40:217 5
13. SK Opočno 24 0 0 2 22 38:237 2





konečná tabulka ligy:

1. TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice "B"
2. DDM Delta Pardubice
3. HC Olympia Hradec Králové
4. Ježci Heřmanův Městec "B"
5. DDM Alfa Pardubice "B"
6. HBC Splašené Hole Pardubice
7. HBC Jokerit Chrudim
8. NC Svítkovice
9. Dubina Pardubice
10. Jings Pardubice
11. DDM Alfa Pardubice "C"
12. Frimark CZ
13. SK Opočno
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=