hokejbal
  Muži sezóna 2007 - 2008
 

Sezóna 2007 - 2008

Muži - oblastní liga

kanadské bodování:

  Z. G. A. KB
Řehák Zdeněk 17 25 13 38
Hejtmánek Jan 14 11 13 24
Dyntar Jan 17 14 9 23
Čermák Jan 10 10 8 18
Hořeňovský David 16 11 6 17
Turčáni Jan 8 8 7 15
Vala Jan 11 5 7 12
Špulák Ondřej 16 5 5 10
Honzák Miloslav 13 1 9 10
Rybář Daniel 8 3 5 8
Maťátko Filip 7 3 5 8
Filip Ondřej 6 4 2 6
Krupka Jiří 10 3 3 6
Nevečeřal Filip 6 2 4 6
Bobek Dušan 17 3 2 5
Papoušek Tomáš 11 1 2 3
Ždímal Pavel 8 0 2 2
Sisr Michal 3 1 0 1
Sedmák Petr 8 0 1 1
Stanislav Petr 3 0 1 1
Miláček Ondřej 3 0 1 1
Fiala Michal 1 0 0 0




bodování v Play-Off:

  Z. G. A. KB
Špulák Ondřej 6 3 1 4
Tučáni Jan 6 3 0 3
Hejtmánek Jan 6 2 1 3
Filip Ondřej 6 2 1 3
Honzák Miloslav 5 1 2 3
Řehák Zdeněk 6 1 1 2
Maťátko Filip 2 1 1 2
Bobek Dušan 6 1 1 2
Hořeňovský David 6 0 2 2
Rybář Daniel 6 0 2 2
Dyntar Jan 6 1 0 1
Čermák Jan 6 0 1 1
Vala Jan 4 0 0 0
Sedmák Petr 2 0 0 0
Papoušek Tomáš 4 0 0 0
Nevečeřal Filip 5 0 0 0
Ament Flip 6 0 0 0



soutěž produktivity:

  Tým Z. G. A. KB
Tovtík Michal NACH 18 46 24 70
Hofman Petr NACH 16 14 36 50
Řehák Zdeněk JOK 17 25 13 38
Zemánek David ALFB 17 25 11 36
Šťastný Radek MED 16 12 18 30




soutěž brankařů:

  Tým Z. GAA. Nuly Góly
Ponke Michal NACH 11 1,45 4 16
Jeřáb Michal MED 12 1,95 3 23
Ullrich Pavel JEZ 12 2,70 2 31
Špaček Petr ALFC 12 3,25 0 39
Papoušek Tomáš JOK 8 3,64 0 28
           
Sedmák Petr JOK 8 4,38 0 35




souhrn a výsledky zápasů:
 
DDM Alfa Pardubice C HBC Jokerit Chrudim 1:7 (1:1,0:2,0:5)
DDM Alfa Pardubice B HBC Jokerit Chrudim 5:3 (2:0,1:2,2:1)
HBC Jokerit Chrudim HBC Medvědi Pardubice 2:12 (0:2,1:5,1:5)
HBC Jokerit Chrudim NC Svítkovice 7:2 (0:1,2:1,5:0)
HBC Jokerit Chrudim Ježci Heřmanův Městec B 2:8 (1:2,0:2,1:4)
HBC Jokerit Chrudim SK HBC Splašené Hole 6:5 (2:1,4:2,0:2)
HBC Jokerit Chrudim HBC Roneka Pardubice 8:1 (3:0,3:1,2:0)
HC Olympia Hradec Králové HBC Jokerit Chrudim 2:0 (0:0,1:0,1:0)
HBC Jokerit Chrudim DDM Alfa Pardubice C 5:6 (0:2,2:2,3:2)
HBC Jokerit Chrudim DDM Alfa Pardubice B 4:3 (2:1,0:1,2:1)
TJ HSK Sokol Náchod HBC Jokerit Chrudim 3:4 (1:1,2:2,0:1)
HBC Medvědi Pardubice HBC Jokerit Chrudim 2:6 (0:5,0:0,2:1)
NC Svitkovice HBC Jokerit Chrudim 4:9 (1:1,1:4,2:4)
Ježci Heřmanův Městec B HBC Jokerit Chrudim 7:6 ss (0:3,2:1,4:2)
SK HBC Splašené Hole HBC Jokerit Chrudim 2:5 (0:3,1:2,1:0)
HBC Roneka Pardubice HBC Jokerit Chrudim 1:21 (0:8,1:5,0:8)
HBC Jokerit Chrudim TJ HSK Sokol Náchod 7:6 ss (3:1,3:1,0:4)
HBC Jokerit Chrudim HC Olympia Hradec Králové 5:1 (1:1,2:0,2:0)

zápasy Play-Off

čtvrtfinále      
HBC Jokerit Chrudim DDM Alfa Pardubice C 4:3 (2:2,2:1,0:0)
HBC Jokerit Chrudim DDM Alfa Pardubice C 5:0 (2:0,1:0,2:0)
DDM Alfa Pardubice C HBC Jokerit Chrudim 3:7 (0:1,1:4,2:3)
       
semifinále      
TJ HSK Sokol Náchod HBC Jokerit Chrudim 5:0 (1:0,0:0,4:0)
TJ HSK Sokol Náchod HBC Jokerit Chrudim 4:2 (2:0,1:1,1:1)
HBC Jokerit Chrudim TJ HSK Sokol Náchod 3:8 (1:1,1:3,1:4)





tabulka po základní části:

  Z. V. VP. R. P. Skóre Body
Ježci Heřmanův Městec B 18 15 1 0 2 103:50 47
TJ HSK Sokol Náchod 18 13 0 2 3 108:43 41
HBC Jokerit Chrudim 18 11 1 1 5 107:71 36
DDM Alfa Pardubice B 18 11 0 0 7 101:74 33
HBC Medvědi Pardubice 18 9 1 0 8 87:44 29
DDM Alfa Pardubice C 18 8 0 2 8 67:68 26
HC Olympia Hradec Králové 18 6 1 1 10 66:68 21
SK HBC Splašené Hole 18 6 0 2 10 69:74 20
NC Svítkovice 18 4 0 2 12 69:93 14
HBC Roneka Pardubice 18 0 0 0 18 32:224 0




konečná tabulka:

1. TJ HSK Sokol Náchod
2. DDM Alfa Pardubice B
3. Ježci Heřmanův Městec B
4. HBC Jokerit Chrudim
5. HBC Medvědi Pardubice
6. DDM Alfa Pardubice C
7. HC Olympia Hradec Králové
8. SK HBC Splašené Hole
9. NC Svítkovice
10. HBC Roneka Pardubice



 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=