REZERVA JOKERITU ZAČALA DVĚMA PORÁŽKAMI

V oblastním přeboru dospělých se rezervě Jokeritu tolik nedařilo.

JOKERIT CHRUDIM B – Zóna Pardubice 3:8 (0:3,0:3,3:2)

Branky: Breiter 2,Brokl.

Po hrubých chybách v obraně se hosté snadno dostali do vedení,které se povedlo domácím trochu zkorigovat až v závěrečné třetině

JOKERIT CHRUDIM B – Svítkov Stars B 2:3 (1:1,0:2,1:0)

Branky: Tichý 2

Ve vyrovnaném utkání se štěstí přiklonilo na stranu Svítkova a ani závěrečný tlak Jokeritu umocněný přesilovkou ke kýženému vyrovnání nevedl.

Sestava: Němeček – Blažek,Tvaroh,Brokl,Chvojka – Peřina,Tichý – Breiter,Boček.Trenér Jaroslav Blažek

5.10. 1998

HOKEJBAL

Čtvrtým kolem pokračoval i oblastní přebor v hokejbale.

JOKERIT CHRUDIM B – Polabiny Pardubice 2:2 (1:0,0:1,1:1)

Po celý zápas měli domácí více ze hry a zaslouženě šli v osmé minutě do vedení,když Tvaroh využil přesilovku.Ve střední části přišla chyba obrany a začínalo se znovu.Třetí třetina byla ve znamení drtivého náporu Jokeritu,ale z množství šancí se ujala jen dělovka Hubáčka opět při přesilové hře.Kalich hořkosti si domácí vypili v poslední minutě,kdy sami měli početní výhodu,avšak ohromnou chybou nahráli Polabinám k vyrovnání.

JOKERIT B – SC Kolín 7:2 (2:0,1:2,4:0)

Branky: Hubáček a Boček po 2,Tvaroh,Polanský,Tichý

V úvodní části předváděli Chrudimští výborný hokejbal.Ve střední části přišel nepochopitelný útlum během minuty bylo vyrovnáno.Pak se rozpoutal nelítostný boj,ve kterém vzal odpovědnost na svá bedra Boček.Ještě do přestávky zajistil Jokeritu vedení a v úvodu posledního dějství přidal čtvrtý úspěch.Chrudimští si pak již s chutí zastříleli.

Sestava: Němeček – Tvaroh,Špaček,Blažek,Chvojka,Kostlán,Hejl – Polanský,Breiter,Boček,Hubáček,Pecina,Peřina,Tichý,Brokl. Trenér Jaroslav Blažek

12.10. 1998

V oblastním přeboru hokejbalistů uhrála rezerva Jokeritu dvě remízy.

Letohrad – JOKERIT CHRUDIM 4:4

Branky: R.Mašík 2,Breiter,Tvaroh.

Hosté měli po celý zápas převahu,ale nepochopitelný výpadek ve druhé třetině je připravil o bod.I přes řadu šancí a tři tyčky totiž vítěznou branku a nedokázali vstřelit.

Piráti Hradec Králové – Jokerit Chrudim B 3:3 (0:1,2:1,1:1)

Branky: R.Mašík 2,Tichý

Zápas byl prvnímu střetnutí s Letohradem podobný jako vejce vejci.Vedení se Chrudim ujala již v páté minutě,ale za stavu 2:0 hrubé chyby umožnili domácím otočit až na 3:2.V oboustranně nervózním závěru zachránil Jokerit,který znovu nastřelil čtyři tyče,alespoň bod Radek Mašík.

Sestava: Němeček – Tvaroh,Špaček,Kostlán,Blažek,Brokl,Chvojka – Breiter,Polanský – Boček,R.Mašík – Peřina,Tichý – Trenér Jaroslav Blažek

REZERVA SEBRALA LÍDROVI PRVNÍ BOD

Dvě poměrně překvapivé remízy uhráli hokejbalisté chrudimské rezervy v oblastním přeboru.

JOKERIT CHRUDIM B – Zóna Pardubice 3:3 (1:2,1:1,1:0)

Branky: Starý (Blažek),Polanský (Boček),Breiter

Zápas se od začátku vyvíjel jasně pro hosty,ale Chrudimští jej dokázali v závěru hodně zdramatizovat a sebrat lídrovi tabulky první bod v soutěži.

JOKERIT CHRUDIM B – Polabiny Knights 2:2 (0:2,1:0,1:0)

Branky + nahrávky: Breiter,Brokl (Breiter)

Předchozí výkon proti Zóně nedokázali domácí zopakovat a museli dotahovat dvoubrankové manko.To se povedlo až v závěrečné třetině Broklovi,který prostřelil vše,co mu stálo v cestě.

Sestava: Němeček – Tvaroh,Brokl,Chvojka,Špaček,Dvořák – Polanský,Boček – Breiter,Starý – Tichý,Peřina

REZERVA JOKERITU ZAKONČILA PODZIM

Závěrečnými dvěma zápasy ukončila rezerva Jokeritu podzimní sezónu v oblastním přeboru.

JOKERIT B – Kolín 0:2 (0:0,0:0,0:2)

Ve vyrovnaném zápase domácí doplatili na neproměňování šancí.

JOKERIT B – Letohrad 8:4 (2:2,4:0,2:2)

Branky: Boček a Breiter po 2,Tichý,Polanský,Špaček,Blažek

Nejlepším na hřišti domácí obránce Špaček,který v lednu odchází na vojnu.

Sestava: Němeček – Tvaroh,Špaček,Brokl,Blažek,Chvojka – Boček,Polanský,Pecina,Breiter,Peřina,Tichý

NADE VŠEMI VYNIKÁ BRANKÁŘ BORIS HUDEČEK

Chrudimský „potěr“ zatím suverénně v čele hokejbalové ligy.

V Letohradě se uskutečnilo poslední kolo žákovské hokejbalové ligy Vč. oblasti.Chrudimský „potěr“ (14 let a mladší) vedený Vladimírem Tvarohem je v soutěži nováčkem a přesto vede tabulku po podzimní části zcela suverénně.Bez problémů si ve všech zápasech poradil se svými soupeři pouze při premiéře s Piráty Hradec Králové musel otočit stav z nepříznivých 0:2 na 5:2.Pak se hra postupně zlepšovala a nakonec nechyběly ani brankové hody (14:0 s Hradcem Králové).V tabulce tří družstev je tento stav:

1

O úspěch se zasloužili Veselík,Brychnáč,Baier (nejlepší střelci),dále Bureš,Kohoutek,Čižinský,Dušek,Kvapil,Hanuš,Zakl,Šimák,Chlebeček,Kříž,Šára,Netolický,Boček.Nade všemi vyniká brankář Hudeček.

6.4. 1999

JASNÁ ZÁLEŽITOST REZERVY JOKERITU

Oblastní přebor v hokejbalu pokračoval v sobotu dalšími zápasy.

JOKERIT B – Polabiny Knights 12:2 (4:0,2:2,6:0)

Branky: J.Mašík 4,Pecina 2,Hubáček 2,Polanský 2,Boček,Tichý

JOKERIT B – SC Kolín 7:1 (2:1,2:0,3:0)

Braky: Hejl 2,Novotný,Tvaroh,Boček,Pecina,Blažek

Sestava: Němeček – Novotný,Blažek,Tvaroh,J.Mašík,Brokl,Hejl – Hubáček,Polanský – Boček,Pecina – Tichý,Peřina.Trenér – Jaroslav Blažek

Domácí rezerva,kterou posílili Mašík (zkoušel zraněný kotník) a Hejl (poslední duely před cestou do USA),si vysokými výhrami pojistila třetí místo v tabulce.

10.5. 1999

HOKEJBAL

Oblastní přebor v hokejbalu pokračoval dalším kolem a více než dobře si v něm vedla rezerva Jokeritu,když dokázala dvakrát zvítězit.

JOKERIT B – Olympia HK 6:0 (1:0,4:0,1:0)

Branky: J.Mašík 2,Breiter 2,Marvan,Polanský

JOKERIT B – Polabiny Knigths 4:2 (3:0,0:1,1:1)

Branky: Brokl,Novotný,Tvaroh,Boček

Po jasné záležitosti v prvním utkání porazili domácí i Polabiny díky taktickému výkonu a vynikajícímu využívání přesilových her.Vyhoupli se tak na druhé místo tabulky oblastního přeboru.

Sestava: Němeček – J.Mašík,Tvaroh,Brokl,Chvojka,Blažek,Novotný – Polanský,Marvan – Tichý,Peřina – Boček,Pecina – Breiter. Trenér Jaroslav Blažek

KOVO PRAHA SE STALO MISTREM EXTRALIGY!

Rezerva hokejbalu v sobotním domácím utkání oblastního přeboru nešťastně prohrála s královéhradeckými Piráty.

Titul mistra hokejbalové extraligy získala premiérově TJ Kovo Praha.Ta totiž dokázala ve druhém finálovém utkání znovu porazit přemožitele chrudimských hokejbalistů plzeňskou Škodovku a zvítězit v serii 2:0.

V oblastním přeboru hokejbalistů utrpěla rezerva Jokeritu  nešťastnou porážku.

JOKERIT B – Piráti Hradec Králové 2:3 (0:1,2:1,0:1)

Branky: Chvojka,Urban – Bacovský 2,Šmíd

Rozhodčí: Čížek,Firich

Sestava: Němeček – Brokl,Chvojka,Blažek,Špaček,Kostlán – R.Mašík,Urban – Tichý,Peřina – Pecina,Hochman

V nezáživné první třetině se hosté ujali vedení,ale od druhé části převzala iniciativu oslabená rezerva Chrudimi.Chvojka a Urban výsledek otočili,ale těsně před druhou přestávkou Bacovský opět srovnal.Celá třetí třetina se hrála pod taktovkou domácích,ale 22 vteřin před koncem z náhodného protiútoku vstřelil Šmíd vítěznou branku Hradce.

4.6. 1999

REZERVĚ JOKERITU SE TENTOKRÁT VŮBEC NEDAŘILO

V předposledním dvoukole si značně zkomplikovali medailové ambice.

O minulém víkendu pokračoval oblastní přebor předposledním dvoukolem.

JOKERIT B – Svítkov B 1:5 (1:1,0:1,0:3)

Branka: Polanský

Po dvě třetiny vyrovnaný duel o druhé místo tabulky.V úvodu závěrečného dějství přišly dva slepené góly a o vítězi bylo rozhodnuto.

JOKERIT B – Zóna Pardubice 2:11 (1:3,0:3,1:5)

Branky: Tichý,Tvaroh

S již jistým postupujícím do 2.ligy podali Chrudimští odevzdaný výkon a vyfasovali debakl.

Sestava: Němeček – Tvaroh,Salavec,Brokl,Chvojka,Kostlán,Blažek – Polanský,Breiter,Jiří a Radek Mašíkovi,Hubáček,Tichý,Peřina.