10.10. 1996

OBLASTNÍ PŘEBOR:

JOKERIT B – Jestřábi Přelouč 0:13 (0:2,0:4,0:7)

JOKERIT B – Zóna Pardubice 1:16 (0:4,0:5,1:7)

V obou zápasech s aspiranty na postup nemělo „béčko“ sebemenší naději na úspěch.Po vyrovnanějších prvních třetinách odpadlo a inkasovalo jednu za banku za druhou,až se výsledky změnily ve dva debakly.Jediný gól střílel Boček.

14.10 1996

Béčko Jokeritu okupuje po dvou zápasech beznadějně poslední příčku.Jestřábi Přelouč nadělili brankáři chrudimského týmu René Němečkovi třináct gólů a Zóna Pardubice dokonce šestnáct.Vinu na těchto debaklech nese celé mužstvo,které se po vyrovnaných prvních třetinách psychicky složilo.Jedinou branku zaznamenal Martin Boček.

KDYŽ DOŠLO KE HROMADNÉ BITCE ....

O víkendu pokračoval oblastní přebor hokejbalistů dalším dvoukolem.Rezerva Jokeritu v něm přivítala dva týmy z Pardubic,ve kterých si připsala dva body,čímž opustila poslední místo v tabulce.

JOKERIT B – Svítkov Stars B 4:3 (1:0,2:1,1:2)

Oba celky posílené o hráče „A“ týmů spolu svedly urputnou bitvu,která skončila šťastně pro domácí.Ti sice vedli na konci 2.třetiny 3:0,ale nechali si vstřelit gól v poslední vteřině této části.Ten hosty posadil do hry a pět minut před koncem bylo srovnáno.Naštěstí Jirka Mašík jakousi „žabkou“  - nepovedenou střelou,přece jenom strhl vítězství na stranu Jokeritu.Góly: Němeček,Marvan,Breiter,J.Mašík.

JOKERIT B – Polabiny Knights 1:4 (0:2,0:1,1:1)

Utkání absolutně nezvládli rozhodčí,kteří svými výroky jenom přilévali vody do ohně.Nelze se proto divit,že se v půlce zápasu strhla na hřišti hromadná bitka.Přes jasný fakt,že rvačku vyprovokovali hosté z Polabin,nenašli rozhodčí odvahu utkání ukončit.A tak se téměř dvouapůlhodinový zápas sice dohrál,ale nevraživost obou celků zůstala a hráči si po boji ani nepodali ruce.Samotné střetnutí bylo vyrovnané,o prohře domácích rozhodla  úspěšnější střelba soupeře.

Sestava: René Němeček – Brokl,Blažek,Poláček,Pecina,Novotný,Tvaroh,Hrouda,Marvan,Breiter,R.Mašík,J.Mašík,Hochman,Ventluka,Roman Němeček,Polanský.

21.10. 1996

JOKERIT SE ODLEPIL ODE DNA

Nováček oblastního přeboru hokejbalistů,Jokerit Chrudim B,se po čtyřech odehraných zápasech konečně odlepil ode dna tabulky,kam rozhodně nepatří.Jediná výhra a celkové skóre 6:36 však nejsou pro tento tým příliš dobrou vizitkou a vrásky na čele hrajícího trenéra Radka Peciny se postupem času prohlubují.V prvním zápase sice sice dokázali domácí porazit po brankách Němečka,Marvana,Breitera a Mašíka rezervu Svítkov Stars 4:3,ale v dalším utkání se jejich výkon vrátil do starých kolejí.Polabiny Knights přehrály Jokerit po všech strankách – 4:1 a prohru ještě umocnila hromadná bitka.Jedinou branku zaznamenal Radek Mašík.

Oblastní přebor:

JOKERIT B – Chvaletice 5:2 (2:1,2:0,1:1)

Branky: J.Mašík 2,Brokl,Boček,Pecina

JOKERIT B – Piráti HK B 7:5 (3:0,3:3,1:2)

POTVRDILI STOUPAJÍCÍ VÝKONNOST

JOKERIT CHRUDIM B – Staré Město 4:2 (0:0,1:1,3:1)

Domácí rezerva se po špatném začátku postupně rozehrává a již se probojovala do klidného středu tabulky oblastního přeboru. Zlepšení formy potvrdila i v nedělním zápase proti silnému soupeři ze čtvrti Náchoda.

Od úvodní minuty se hrálo za mírné převahy Chrudimských,kterým však chybělo přesnější zakončení.A tak se v úvodu druhé třetiny hosté ujali vedení.Domácí ještě zvýšili úsilí a čtyři minuty před druhou přestávkou vyrovnal střelou od modré Novotný.Do závěrečné části šli hráči Jokeritu se snahou strhnout vítězství na svoji stranu.Zásluhou první útočné formace Boček – Breiter „ujeli“ soupeři na rozdíl dvou branek.Čtvrtý úspěch přidal J.Mašík a hostům se už jen podařilo snížit na konečný výsledek.

Sestava: René Němeček – Blažek,Mareček,J.Mašík,Novotný,Tvaroh,Brokl,Hrouda – Boček,Breiter,Pecina,R.Mašík,Polanský,Hochman,Roman Němeček,Ventluka

11.11. 1996

STÁLE SE LEPŠÍCÍ VÝKON REZERVY

Jokerit Chrudim B – Jestřábi Přelouč 1:1 (1:1,0:0,0:0)

Oblastní přebor dospělých pokračoval v sobotu osmým kolem.Domácí tým ze středu tabulky hostil favorizovaného soupeře,se kterým v první části utrpěl těžký debakl 0:13.

Sestava: Petr Menc – Novotný,Poláček,Brokl,Blažek – Polanský,Breiter,Pecina,Hrouda,Ventluka.Chrudimští se v průběhu sezóny stále zlepšují,což potvrdili i v tomto duelu.Byli sice posíleni o brankáře A týmu Mence,který se stal výraznou oporou a má velký podíl na získaném bodu.Přesto se dá říct,že Jokerit podal nejlepší výkon podzimní výkon.Od samého začátku byli domácí mírně lepší a svoji snahu korunovali v osmé minutě Breiterem.Soupeři se podařilo vyrovnat těsně před koncem první třetiny.Ve druhé části se odehrával vyrovnaný boj se šancemi na obou stranách (z domácích Hrouda,Pecina a Breiter přiležitosti neproměnili).Závěrečná třetina vyzněla pro favorita,ale Menc jeho šance zlikvidoval.

Také hokejbalová derniéra skončí turnajem v Chrudimi

V neděli se rezerva Jokeritu připsala do tabulky dva body.Poslední podzimní turnaj se hraje rovněž v Chrudimi 7.prosince

JOKERIT B – Zóna Pardubice 5:8 (0:4,2:1,3:3)

Branky: R.Mašík 2,Boček,Novotný,Hrouda.

Proti „lídru“ soutěže chtěli domácí odčinit nepříjemnou porážku 1:16 z prvního vzájemného utkání.Úvod střetnutí tomu napovídal (tyč a netrefení míčku před prázdnou brankou).Jenže pak hosté vstřelili rychlé čtyři góly a prakticky rozhodli o vítězi.Do druhé třetiny nastoupili Chrudimští se hrou na dvě lajny a bylo to znát.Snížili na rozdíl tří branek,ale v době největšího náporu inkasovali pátý gól.V závěrečné třetině si vedoucí celek tabulky taktickou hrou vítězství nenechal vzít.

JOKERIT B – Piráti Hradec Králové B 7:4 (2:1,1:2,4:1)

Branky: Novotný 2,Boček,Polanský,Marvan,Blažek,Breiter.

V sestavách obou rezerv se objevili hráči „áček“,což kvalitě zápasu jen prospělo.Po dvě třetiny byl průběh vyrovnaný a v poslední během osmi minut domácí rozhodli o vítězství.

V obou zápasech nastoupili: Petr Menc,Němeček – Poláček,Novotný,Blažek,Brokl,Chvojka,Hrouda – Breiter,Boček,Radek Mašík,Polanský,Marvan,Pecina,Hochman,Ventluka.

4.3. 1997

JOKERIT B PODLEHL V NERVÓZNÍM STŘETNUTÍ POLABINÁM

Druhý soupeř Bandy Chvaletice se k zápasu oblastního přeboru hokejbalu bez omluvy nedostavil

V prvním utkání jarní části sezóny oblastního přeboru nenavázali hokejbalisté rezervy Jokeritu na výkon „áčka“ a prohráli s týmem Polabiny Knights 3:4,po třetinách 2:2,0:2,1:0.

Utkání dvou sousedů v tabulce se hrálo ve velice nervózní atmosféře a mnoho nechybělo,aby se znovu opakovala podzimní hromadná bitka obou týmů.O vypjatosti zápasu svědčí i tři šestiminutové tresty.Do zápasu vstoupili lépe hosté z Polabin a po sedmi minutách vedli o dvě branky.Jokerit ale zapnul okamžitě na vyšší rychlost a za dvě minuty bylo po gólech Hroudy a Novotného zaslouženě vyrovnáno.Začátek druhé dvanáctiminutovky se té první podobal jako vejce vejci a „Rytíři“ se opět dostali do dvoubrankového vedení.Jenomže tentokrát se domácím nepodařilo vyrovnat a pouze Tvaroh při své střele rozezvučel tyčku branky Polabin.Při sólu Breitera pak za překonaným hostujícím gólmanem musel zaskočit v poslední chvilce na brankové čáře obránce Knights. V závěrečné části se Jokerit snažil alespoň o vyrovnání.Domácí hokejbalisté přimáčkli soupeře na jeho polovinu a bombardovali jeho brankáře střelami.Gól na 3:4 však Tvaroh vsítil až 91 vteřin před koncem utkání,a to už bylo na vyrovnání málo času.Ani závěrečná power play k zaslouženému srovnání skóre nevedla,i když při Mašíkově střele a Tvarohově teči scházel jenom pověstný kousek štěstíčka.Po závěrečném hvizdu rozhodčího Kučery tak vypukla oprávněná radost v celku Polabin,které dokázaly zvítězit nad svým tradičním rivalem.

Jokerit Chrudim B si chtěl spravit chuť v odpoledním utkání s týmem Bandy Chvaletice,avšak jeho soupeř se k zápasu nedostavil a nedal o sobě ani jiným způsobem vědět ...

Fakta:

Branky domácích: Hrouda,Tvaroh,Novotný

Rozhodčí: Kučera,Drenko

Vyloučení: 4:6 bez využití,navíc Blažek (CR),Čížek a Firich (oba Polabiny)osobní trest 6 minut.

Sestava Jokeritu: Hospodka – Tvaroh,Novotný,Brokl,Blažek – Jiří Mašík,Boček,Breiter,

Hrouda,Polanský,Radek Mašík,trenér Radek Pecina.

13.3. 1997

REZERVA JOKERITU ODJELA S PRÁZDNOU

Oblastní přebor hokejbalistů pokračoval v Náchodě dalšími zápasy,které nepřinesly oslabené rezervě Jokeritu žádný bod.

Svítkov B – JOKERIT B 7:2 (3:0,2:0,2:2)

Ačkoliv tomu výsledek neodpovídá,hrálo se vyrovnané utkání,ve kterém domácí dokázali proměňovat šance.Ve 3.třetině zkorigoval během minuty Mareček a Pecina na 5:2,ale poslední slovo patřilo opět svítkovské rezervě.

Staré Město – JOKERIT B 14:1 (2:0,9:0,3:1)

Pouze v první části drželi Chrudimští se třetím týmem tabulky krok.V úvodu druhé třetiny inkasovali během minuty tři góly a jejich koncepce hry se rozsypala.Svůj den neměl ani brankář Hospodka.Čestný úspěch střílel za stavu 12:0 Radek Pecina.

Sestava: Hospodka – Brokl,Chvojka,Blažek – Pecina,Polanský,Mareček

19.3. 1997

REZERVA ZÍSKALA PRVNÍ JARNÍ BODY

Hokejbalovou rezervu Jokeritu čekala cesta ke dvěma zápasům oblastního přeboru do Náchoda,kde jednou uspěla,podruhé odešla poražena.

Svítkov B – JOKERIT B 3:5 (1:1,1:4,1:0)

Chrudimští sehráli se sousedy v tabulce velice dobré utkání,když se zejména v jeho první polovině mohli spolehnout na P. Mence,brankáře „áčka“,který je posílil.Dokonce se ujali v osmé minutě Broklovým bekhendem vedení.Svítkovští dokázali otočit na 2:1,jenže v závěrečných šesti minutách druhé třetiny brankami Blažka,Brokla,Breitera a Poláčka hosté otočili výsledek a rozhodli o zisku prvních jarních bodů.

Staré Město – JOKERIT B 6:0 (2:0,0:0,4:0)

S třetím týmem tabulky,který začíná vážně pomýšlet na stupínek vyšší,hráli Chrudimští po dvě tŕetiny vyrovnanou partii.Až v závěrečné části jim začali docházet síly a velmi dobře běhající soupeř toho dokázal střelecky využít.

Sestava: P.Menc – Brokl,Chvojka,Blažek,Novotný – Breiter,Polanský,Pecina,Poláček

REZERVA JOKERITU NA LOPATKÁCH

JOKERIT CHRUDIM B – JESTŘÁBI PŘELOUČ 1:14 (1:2,0:5,0:7)

V utkání oblastního přeboru vedoucímu celku tabulky s „jídlem rostla chuť“.Přesto to byla domácí rezerva,která otevřela Breiterem skóre zápasu.Bohužel šlo o první a poslední branku Chrudimských.Těsně před přestávkou inkasovali dva slepené góly.Ani úvod 2.třetiny takovému přídělu nenapovídal.Jenže následné dva „slepence“ tým trenéra Peciny doslova položily a pak již inkasovali jeden gól za druhým.Nepomohlo ani střídání   brankářů – Hospodka za Kozla.

JOKERIT CHRUDIM B – Zóna Pardubice A 3:6 (1:2,1:2,1:2)

Úvod druhého utkání vypadal přesně obráceně.Již ve třetí minutě domácí prohrávali -0:2 a zdálo se být rozhodnuto.Jenže tentokrát se „béčko“ nepoložilo a do přestávky Blažek snížil.Ve druhé třetině viselo vyrovnání ve vzduchu,při největší šanci trefil Boček břevno.Druhý tým tabulky trestal 1:4.Polanský pak snížil na rozdíl dvou gólů a dostal svůj tým opět do hry.V závěrečné části se trefil z domácích hráčů jen Boček.Kuriozitou zápasu je,že hráč Pardubic Jan Heller hostující ve 2.lize za Jokerit A,vstřelil rezervě 4 góly.

2.4. 1997

PILÍŘEM CHRUDIMSKÝCH BRANKÁŘ PETR MENC

Rezerva Jokeritu nestačila na hradecký celek Pirátů

Jokerit B sehrál dvě utkání oblastního přeboru.Nejprve podlehl Pirátům Hradec Králové B 1:3 (1:2,0:0,0:1).Hosté se po chybě obrany soupeře ujali vedení,Pecina stačil vyrovnat.Další chyba do přestávky znamenal opět změnu skóre.Ve střední části Jokerit ve snaze o vyrovnání nastřelil jen tyčku.V posledním dějství místo závěrečného náporu přišla spíše křeč,kterou ukončil soupeř těsně před koncem třetím úspěchem.

Utkání s Polabinami Knights 7:0 (0:0,3:0,4:0) se stalo postupně hladkou záležitostí Jokeritu,když Chrudimští zahráli jako vyměnění a nezalekli se agresivity soupeře.V obou zápasech byl oporou brankář Petr Menc.

Branky: Breiter a Boček po 2,R.Mašík,Němeček,Hochman.

9.4. 1997

NEUSPĚŠNÝ BOJ HOKEJBALISTU JOKERITU B O ČTVRTOU PŘÍČKU TABULKY

V utkání se Svítkovem stál proti hráčům výborný brankář Kvasil,ale také obě boční tyčky svatyně

Hokejbalisté Jokeritu Chrudim B se o víkendu neúspěšně pokusili atakovat čtvrtou příčku tabulky oblastního přeboru

JOKERIT CHRUDIM B – Polabiny Knights 3:3 (2:1,0:2,1:0)

Chrudimští začali velice dobře,ale již ve třetí minutě přišla hrubá chyba v jejich obraně a hosté vedli.Jokerit však nadále praktikoval svoji hru a do konce třetiny brankami Chvojky a Radka Mašíka otočil na 2:1.Zdálo se,že po přestávce přijdou další góly v síti Polabin,avšak soupeř v rozmezí 90 vteřin vymetl dvakrát šibenic Mencovy branky a Chrudim znovu prohrávala.V poslední části hry se domácí snažili zvrátit skóre na svou stranu,ale prostřelit hostujícího Macháčka a zajistit tak pro Jokerit alespoň bod se povedlo až čtyři minuty před koncem Bočkovi při vyloučení Málka.Vítězství měl na hokejce Breiter,ale v samém závěru v gólové šanci o milimetry minul branku „Rytířů“.

Fakta:

Branky: 9.Mašík R,11.Chvojka,33.Boček – 3.Firich,16.Málek,18.Meduna

Rozhodčí: Zelinka,Pech

Vyloučení: 2:5,využití: 1:0

Sestavy:

Jokerit Chrudim: Menc Petr – Menc Luboš,Blažek,Tvaroh,Chvojka – Breiter,Boček,Pecina,Radek Mašík,Polanský

Polabiny Knights: Macháček – Ženka,Orem,Firich,Pokorný,Malý,Síla,Čížek,Málek,Meduna

JOKERIT CHRUDIM B – Svítkov Stars B 0:2 (0:0,0:1,0:1)

K utkání o čtvrtou příčku tabulky oblastního přeboru nastoupily obě rezervy posílené,a tak se hrál hokejbal velmi dobré úrovně se šancemi na obou stranách.V brankách však stáli zkušení gólmani, a proto se skóre dlouho neměnilo.Až v polovině zápasu se přesně trefil hostující Šafránek,který byl ještě v loňském roce hračem „áčka“ Jokeritu.Do závěrečné třetiny vstupovali domácí se snahou o vyrovnání,ale po 43 vteřinách utekl po chybě obrany svítkovský Urbánek a pod padajícím Mencem vzal Chrudimi vítr z plachet – 0:2.Jokeritu se pak již nedařilo vůbec nic,což potvrdily i závěrečné minuty.Osmdesát vteřin před koncem utkání totiž sáhli domácí ke hře bez brankáře a po závaru trefili Luboš Menc a Jiří Mašík obě tyčky hostující branky,ale ani zkorigování výsledku se hrstka diváků nedočkala.

Fakta:

Branky: 19.Šafránek,25. Urbánek.

Rozhodčí: Jonáš,Ullrich

Vyloučení: 4:1,bez využití

Sestavy:

Jokerit Chrudim: Menc Petr – Menc Luboš,Blažek,Tvaroh,Chvojka – Breiter,Boček,Pecina,Mašík Radek,Polanský,Mašík Jiří,Němeček.

Svitkov Stars B: Kvasil – Salač,Konstantien,Faltus,Boháč,Holub Radek,Borovec – Zelinka,Urbánek,Pech,Šťastný,Holub Jiří,Šafránek

16.4. 1997

REZERVA JOKERITU DVAKRÁT SMÍRNĚ

V zápasech s druhým a třetím týmem oblastního přeboru podali hokejbalisté Jokeritu sympatický výkon,který okořenili ziskem dvou bodů.

JOKERIT B – Zóna Pardubice 5:5 (1:0,2:3,2:2)

Góly: R.Mašík 3,Breiter 2

Sled branek: 2:0,3:3,5:3,5:5

Remíza je tentokrát pro domácí ztrátou.Navíc minutu před koncem trefil nejlepší hráč Jokeritu Breiter po samostatném úniku tyč.

JOKERIT B – Jestřábi Přelouč 1:1 (0:0,1:1,0:0)

Aspirant postupu ztroskotával na výborném brankáři Mencovi.Po vedoucím gólu Mašíka byla euforie nedšeně bojující rezervy ještě větší.Přesto hosté stačili vyrovnat.

7.5. 1997

OBLASTNÍ KLÁNÍ JE MINULOSTÍ

Nedělním dvoukolem skončil oblastní přebor dospělých.

JOKERIT B – Piráti Hradec Králové B 16:2 (4:0,3:2,9:0)

Branky: Novotný 5,L.Menc 4,Breiter a Boček po 2,Pecina,R.Mašík,Tvaroh.

Jednoznačná záležitost s předposledním týmem tabulky,který v závěrečné části zcela odešel.Zrodilo se tak historicky rekordní vítězství.

JOKERIT B – Staré Město 4:7 (1:3,1:2,2:2)

Branky: R.Mašík,Pecina,L.Menc,Breiter.

Sestava: Hospodka – Novotný,L.Menc,Chvojka,Tvaroh – Breiter,R.Mašík,Boček,Hrouda,Pecina,Polanský,Němeček