hokejbal
  1999-2000

23.9. 1999

REZERVA JOKERITU VYTĚŽILA ŠEST BODU

Úvodními zápasy odstartoval oblastní přebor v hokejbale.Rezervě se začátek vydařil,ze čtyř utkání vytěžila šest bodů.

JOKERIT B – Olympia HK 4:3 (1:1,2:1,1:1)

Branky: Hubáček a Novotný po 2.

Solidní zápas na úvod sezóny zvládli domácí dobře takticky.

JOKERIT B – Slovan Liberec 4:3 (1:0,2:2,1:1)

Branky: Hubáček 3,J.Mašík.

Oboustranně obrovské nasazení,ve kterém se štěstí přiklonilo na stranu Jokeritu,když tři minuty před koncem rozhodl J.Mašík

JOKERIT B – Lok. Česká Třebová 1:6 (1:2,0:3,0:1)

Branka: J.Mašík

S velkým aspirantem postupu do 2.ligy udrželi domácí krok jen v první třetině.

JOKERIT B – Spartak Letohrad 6:3 (1:0,3:1,2:2)

Branky: J.Mašík 3,Hubáček,Chvojka,Peřina.

Stálá převaha rezervy přinesla zasloužené dva body.

Sestava: Němeček – Hejl,J. a V. Tvarohovi,Chvojka,Blažek,Novotný,L.Menc,Špaček – Hubáček,Marvan,J.Mašík,Polanský,Peřina,Štefek,Veselík,Boček,Tichý.

30.9. 1999

TENTOKRÁT SKÓROVALI POUZE OBRÁNCI

Záložní tým Jokeritu byl v dalších zápasech oblastního přeboru venku úspěšný na padesát procent.

Sokol Náchod – JOKERIT B 0:4 (0:1,0:1,0.2)

Branky: Fidra,Blažek,Chvojka,Brokl

Hrálo se za stálé převahy chrudimských hráčů,kteří si zaslouženě odvezli dva body.Všechny góly  vstřelili kuriózně obránci,výborně zachytal René Němeček.

Polabiny Knights – JOKERIT B 5:0 (2:0,2:0,1:0)

Hosté nenavázali na výkon z úvodního zápasu a po nezodpovědném výkonu zaslouženě podlehli tradičnímu soupeři.V obou zápasech se vystřídali: Němeček – Fidra,Brokl,Blažek,Chvojka – Boček,Tvaroh – Štefek,Veselý – Peřina,Kostlán.

REZERVA PODRUHÉ NEDALA ANI GÓL

JOKERIT B – Piráti Hradec Králové 0:5 (0:2,0:1,0:2)

V dalším kole oblastního přeboru hokejbalistů  nedokázala rezerva Jokeritu už podruhé vstřelit ani jedinou branku a hladce podlehla kvalitnějšímu a technicky lepšímu soupeři.Druhé utkání se Svítkov Stars B bylo z technických důvodů odloženo.

Sestava: Němeček – Špaček,Kostlán,Blažek – Polanský,Boček – Tichý,Peřina.

14.10. 1999

JOKERITU B VENKU „PŠENKA“ NEKVETLA

Rezerva Jokeritu tentokrát na cizích hřištích neuspěla.

Slovan Liberec – JOKERIT CHRUDIM B 7:1 (3:0,2:1,2:0)

Jednoznačná záležitost Severočechů,kteří loni sestoupili z 2.ligy.Ti vedli již po čtyřech minutách o tři góly a nebylo co řešit.Čestný úspěch Jokeritu střílel za stavu 4:0 Tvaroh.

Olympie HK – JOKERIT B 7:5 (1:3,3:1,3:1)

Tentokrát patřil úvod Jokeritu,který vedl již 3:0.Poté zřejmě podlehl uspokojení a houževnatý soupeř toho využil.Za stavu 5:5 Chrudimští v době svého náporu inkasovali šestý gól a při závěrečné power – play si vypili kalich hořkosti až do dna.

Sestava: Němeček – Blažek,Polanský,J.Tvaroh,Tichý – Boček,Štefek – Peřina,Bláha.

21.10. 1999

POKLES FORMY REZERVY JOKERITU POKRAČUJE

Ani ve dvou domácích zápasech nezastavila rezerva místního Jokeritu pokles formy.

JOKERIT B – Wild Sabres Pardubice 1:3 (0:0,1:2,0:1)

Ve vyrovnaném zápase rozhodlo proměňování šancí a nedostatečný důraz domácích.Čestný úspěch střílel Peřina.“Šavle“ pečetily výhru do prázdné branky.

JOKERIT B – Polabiny Knights 3:6 (1:2,1:1,1:3)

Branky: Boček,Peřina,Chvojka

Na domácích  byla znát předešlá „šňůra“ pěti porážek.Nevěřili si a nedokázali se proti lépe kombinujícímu soupeři se prosadit.Přesto bylo skóre dlouho vyrovnané,rozhodla teprve poslední třetina.

REZERVA JOKERITU KLESÁ KE DNU TABULKY

Béčko Jokeritu v oblastním přeboru hokejbalistů kleslo již na osmé místo z deseti účastníků.

Wild Sabres – Jokerit B 2:0 (1:0,0:0,1:0)

Hosté nezužitkovali velkou převahu a inkasovali z ojedinělých protiútoků,

Spartak Letohrad – JOKERIT B 3:3 (2:1,1:1,0:1)

Chrudimští byli sice lepší,ale nakonec se museli spokojit s bodem,který zachránil až při závěrečné power-play Polanský.Další góly stříleli Peřina a Blažek.

11.11. 1999

JOKERIT B KLESÁ DO SESTUPOVÝCH VOD

Po nevýrazných výkonech a dvou brankových přídělech se rezerva Jokeritu propadá do sestupových vod.

JOKERIT B – Lok. Česká Třebová 0:6 (0:0,0:3,0:3)

Proti lídrovi tabulky,jehož jediným cílem je návrat do 2.ligy,drželi domácí krok pouze v první třetině.Pak je Lokomotiva doslova přejela.

JOKERIT B – Piráti HK 1:9 (0:2,1:3,0:4)

Jasná záležitost dalšího aspiranta na postup.Rezervě svitla naděje pouze v úvodu střední části,kdy Tichý snížil na 1:2,ale později mnoho nescházelo k inkasování desítky.

Sestava: Hudeček (Němeček) – J. a V. Tvarohovi,Salavec,Víšek,Chvojka,Blažek,Krpálek – Polanský,Boček,Peřina,Tichý,Bláha,Pecina,Štefek,Veselík.

26.11. 1999

RADOST JENOM PO ÚVODNÍCH TŘETINÁCH

Sestup hrozí rezervě hokejbalistů Jokeritu,která po dalších porážkácj klesla na předposlední místo.

Náchod – JOKERIT B 3:2 (0:1,2:0,1:1)

Branky: Peřina,Němec

Zápas celků z konce tabulky začali hosté lépe,zaslouženě se ujali vedení a do poloviny utkání jim vše hrálo do not.Pak však během jedenácti vteřin dvakrát inkasovali a soupeř nabídnutou šanci nepustil.Vyrovnat se jim nepodařilo ani při power-play.

Svítkov B – JOKERIT B 5:2 (0:1,1:0,4:1)

Branky: J.Tvaroh,Blažek

Jokerit opět vedl,ale vlastním gólem umožnil Svítkovu vyrovnání.V polovině závěrečné třetiny ještě hosté vyrovnali na 2:2,avšak vzápětí inkasovali a bylo „vymalováno“

Sestava: Němeček – Němec,Chvojka,Blažek,Kostlán,J.Tvaroh – Boček,Polanský,Peřina,Tichý,Pecina,Bláha.

2.12. 1999

VÝHRA NESMAZALA NEVYDAŘENÝ PODZIM

Poslední kolo základní části oblastního přeboru se dohrávalo jen z povinnosti,protože již před tímto zápasem bylo jisté,že chrudimská rezerva bude na jaře bojovat jen ve skupině o udržení.

Svítkov B – JOKERIT B 5:8 (2:1,2:3,1:4)

Branky: Hubáček 3,Mašík a Novotný po 2,Brokl

Jokerit nastoupil posílen o tři hráče extraligového „áčka“ a na hře to bylo znát.Zápas bez důraznějšího bránění se rozhodl ve třetí třetině,kdy dali hosté dva rychlé góly.

Sestava: Němeček – J.Tvaroh,V.Tvaroh,Brokl,Blažek,Novotný – Hubáček,Mašík,Fidra,Peřina

23.3. 2000

ZKOMPLIKOVAL SI ZÁCHRANÁŘSKÉ PRÁCE

Chrudimská rezerva vždy vedla 2:1,ale pak se „sesypala“

Rezerva místního Jokeritu zahájila o víkendu záchranářské práce v oblastním přeboru dvěma porážkami na hřištích soupeřů,čímž si hodně zkomplikovala naději na udržení.

Olympia HK – JOKERIT B 5:2 (1:1,0:1,4:0)

Branky: Polanský a V.Tvaroh.

S vedoucím celkem o udržení hráli Chrudimští dvě třetiny minimálně vyrovnanou partii a po zásluze vedli 2:1.V úvodu závěrečného dějství se však po chybě J.Tvaroha a sporném gólu Olympie „sesypali“ a zbytečně ztratili dva body.

Sokol Náchod – JOKERIT B 7:2 (2:2,4:0,1:0)

Branky: Krpálek,V.Tvaroh

Druhý zápas se tomu úvodnímu hodně podobal jenom s tím rozdílem,že hostům vydržela naděje na dobrý výsledek jen jednu třetinu.Jokerit opět vedl 2:1,ale čtrnáct vteřin před první sirénou jej rozhodila po další hrubce vyrovnávací branka a bylo po zápase.

Sestava: Němeček – V. a J. Tvarohové,Blažek,Kostlán – Polanský,Breiter,Starý,Paraj,Tichý,Peřina,Krpálek,Pecina.

22.4. 2000

VÝRAZNĚ SI POSÍLILI NADĚJI NA ZÁCHRANU

V předposledním dvoukole oblastního přeboru hokejbalistů nastoupila rezerva.Jokerit posílená o tři hráče A týmu a na hřišti to bylo znát.Po dvou výhrách se stejně ohroženými týmy tak výrazně posílila naději na záchranu v soutěži.

JOKERIT B – Polabiny knights 4:2 (3:0,0:2,1:0)

Branky: Breiter,Novotný,J.Mašík a Polanský

Souboj dvou týmů ze dna tabulky se zpočátku vyvíjel jasně pro domácí.Jenže ve druhé třetině se po dvou hrubkách rezervy dostali hosté do hry,a tak vynikající a s obrovským nasazením hrané utkání rozhodl až pět minut před koncem bekhendem Polanský.Jokerit podal nejlepší výkon sezóny.

JOKERIT B – Sokol Náchod 3:1 (0:0,1:1,2:0)

Branky: Chvojka,Breiter,Plíšek,

Zápas se hrál za stálé převahy Chrudimských,kteří se však ujali vedení až v polovině zápasu.Těsně před druhou přestávkou Náchod po ojedinělé akci a chybě brankáře Němečka vyrovnal,a proto se rozhodovalo až v samotném závěru.Důraznější a aktivnější Chrudim v něm po zásluze získala oba body.

Sestava: P.Menc,Němeček – V.Tvaroh,Chvojka,Novotný,Blažek,Kostlán,Hejl – J.Mašík,Hubáček,Plíšek,Breiter,Polanský.

2.5. 2000

VÍTĚZNÁ DERNIÉRA REZERVY JOKERITU

Rezerva Jokeritu se loučila se sezónou oblastního přeboru dvěma zápasy doma.

JOKERIT B – Spartak Letohrad 0:2 (0:1,0:0,0:1)

Vyrovnaný duel rozhodly hrubky v obraně a neschopnost útočníků vstřelil gól.

JOKERIT B – Olympia HK 3:2 (2:0,1:1,0:1)

Branky: V.Tvaroh,J.Mašík,Špaček

Hosté na začátku posledního dějství snížili na rozdíl jediného gólu,ale Jokeritu se podařilo výhru udržet.

Sestava: P.Menc – V. a J. Tvarohové,Špaček,Blažek,Chvojka,Kostlán,Novotný – J.Mašík,Hubáček,Peřina,Breiter,Veselík,Meduna.

14.6. 2000

TURNAJ PIVO  CUP „DIVOKÉ ŠAVLE“

Na hokejbalovém hřišti místního Jokeritu se konal druhý ročník turnaje Pivo Cup za účasti osmi celků z vč. regionu.Béčko pořádajícího oddílu se ve skupině utkalo postupně s celky DDM Delta Pardubice 3:1 (Meduna,Marvan,Rabas),HBC Chlumec nad Cidlinou 3:1 (Marvan,Blažek,Meduna) a v boji o první místo ve skupině podlehl po samostatných nájezdech týmu SK Wild Sabres Pardubice 2:3 (Brokl,Marvan).

V semifinále se také rozhodovalo až po samostatných nájezdech a tentokrát se na domácí po výborném výkonu usmálo štěstí,když v normální hrací době remizovali s HBC Olympia Hradec Králové 2:2 brankami Peřiny a Meduny,aby rozhodující nájezd proměnil kanonýr Marvan.Ve finále čekal na chrudimskou rezervu opět celek „divokých šavlí“ z Pardubic,jenž zdolal v semifinále Svitavy také po

This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?